Dahua CS4218-16ET-240 16 Port Poe Switch Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua CS4218-16ET-240
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
CS4218-16ET-240
16 Bağlantı Noktalı PoE ile 18 Bağlantı Noktalı Bulut Tarafından Yönetilen Masaüstü Anahtarı
> IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3x,IEEE802.3ab,IEEE802.3z standartlarının gereksinimlerini karşılar.
> PoE güç tüketimini ve PoE gücünü açma/kapamayı yönetir. Akıllı PoE'yi destekler.
> Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez, tamamen metal kasa.
Donanım
Birlikte Verilen Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
10/100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1000 Mb/sn
Ethernet Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
Optik Bağlantı Noktası Yukarı Bağlantı Hızı
1 Gb/sn
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Yeniden başlatma tuşu
1
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maksimum 4 A
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç tüketimi
Rölantide: ≤6 W; Tam yük: 265 W
Verim
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
87.10 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
7,2 Gb/sn
Paket İletme Hızı
5,36 Mp/sn
Paket Arabelleği Boyutu
4 Mbit
Jumbo çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 3-16 ≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
VLAN İşlevi
Bağlantı noktası tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Kontak deşarjı: 6 kV
Aydınlatma Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
2,35 kg (5,17 lb)
Brüt ağırlık
3,0 kg (6,6 lb)
Ürün Boyutları
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32" × 8,66" × 1,73") (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26" × 13,46" × 3,54") (U × G × Y)